Demka Bilişim İzmir - Bilgisayar Satış, Onarım, Yazılım, Kurulum ve Güvenlik Sistemleri
Ana Sayfa
Hizmetlerimiz
Bazı Yazılımlar
Demka İletişim
Güncellemeler ve Bilgiler
Yeni TTK ve Web Sayfanız
Kamuoyuna Duyuru
Şifre Üretici
 
Etiketler...
Demka Bilişim


Demka Bilisim

(Demka Bilişim)
 
 
 
Duyurular
Anlaşmalı Destek Hizmetleri - 1.01.2011
Resim Ticari işletmeler için, bilgisayarlardan kaynaklanan en ufak bir sorun hem personelin vakit kaybına, hem ticari zararlara sebebiyet vermektedir.

Bu durumda sorun meydana geldikten sonra çözüm bulunmasından ziyade, sorunun meydana gelmesini engellemeye çalışmak daha çok önem kazanmaktadır.

Anlaşmalı Destek Hizmeti Nedir?

Anlaşmalı Destek Hizmeti, yapılan anlaşmaya göre, günün her saatinde veya mesai saatleri içerisinde;
Bilgisayar Donanımı,
İşletim sistemi,
Yüklü olan 3. parti yazılımlar,
Bilgisayara bağlı çevre birimleri,
Network (ağ) sorunları,

vb. ile ilgili herhangi bir sorun meydana geldiğinde veya herhangi bir sorun meydana gelmemesi için, kişisel bilgisayarlara veya sunucu sistemlerine müdahale edilip, sorunların giderilmesi, gereken önlemlerin alınması hizmetlerini kapsar.

Detaylı bilgi için lütfen arayınız - 232 4823515 - info[at]demkabilisim.com

 
Virüs Sorunları - 1.01.2011
Resim Bilgisayarınızda güvenlik sorunları mı yaşıyorsunuz?
Güvenlik sorunlarının başlıca nedeni virüsler ve diğer kötü amaçlı yazılımlardır.

Bilgisayarınızda bulunan virüs, spyware, rootkit, zararlı yazılım sayılabilecek veya isteğiniz doğrultuda çalışmayan, sizden habersiz internet veya dosya bağlantılarınızı kontrol eden programlar güvenliğinizi ve kişisel dosyalarınızı tehlikeye atar.

Günümüz kimi teknik servis anlayışında bu sorun bilgisayarınıza format (silip, yeniden kurulum) yapılarak çözülmektedir fakat yaklaşık bir saat süren format işlemi sonrasında kişisel klasörlerinizi ayarlamak, windows kişisel ayarlarınıza geri dönmek gibi saatlerinizi alan işlemler sizi bekler.

Format harici yapılan diğer işlem onaylı bir virüs programı kurmak ve virüsleri temizlemektir. Bu çözüm de kimi zaman yetersiz kalmaktadır. Çünkü zararlı yazılımlar temizlense bile bilgisayarınızda yaptığı değişiklikler kalmaktadır.

Böyle bir durumda biz;

•Haricen çalışan bir işletim sistemi altından virüslü ve virüs bulaşmış dosyaları temizliyoruz, gerekmedikçe silmiyoruz.

•Kullandığınız işletim sisteminin sistem yapılandırma ayarlarına bakıyor ve gerekli olabilecek düzenlemeleri yapıyoruz.

•Yine isteğiniz doğrultusunda ücretli ya da ücretsiz bir antivirüs programı yüklüyoruz.

•Son olarak temizlenmiş ve stabilize edilmiş sisteminizin yedeğini daha sonra çıkabilecek sorunlarda zaman kaybı yaşamamanız için dilerseniz yedekliyoruz.

 
Servis Hizmeti - 1.01.2011
Resim
Anlaşmalı destek hizmetlerinden ayrı olarak, teknik servisimizde sunulan hizmetlerimiz;

Bilgisayarınızda veya çevre birimlerinde oluşan donanımsal (Anakart, ekran kartı, monitör, harddiskin bozulması, yazıcı, monitör vb) arızalar,

Bilgisayarınızdaki işletim sisteminin çökmesi-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin kararsız çalışması vb. gibi yazılımsal arızalar,

Destekliyorsa eski bilgisayarınızın kullanılabilir parçalarını kullanarak yeni parçaların takılıp güncellemesinin yapılarak sistemin upgrade edilmesi,

şeklinde özetlenebilir.
 
Monitör Onarımı - 1.01.2011
Resim
Teknik servisimizde kırık notebook ekranları değiştirme işlemleri titizlikle yapılmaktadır.

Notebook LCD inverter tamir veya komple değişimi.

Teknik servisimizde ayrıca, Lcd/Led Monitör Tamiri, Elektronik kartları, besleme ünitesi, ana chip arızası, görüntü sorunlarının düzeltilmesi, kart ile monitor arası data kartı, floresan, inverter ve menteşe tamir/değişim hizmetleri de verilmektedir.

 
Notebook Parçaları - 1.01.2011
Resim
Notebook ve Atm sistemleri için en çok değişim gerektiren LED/LCD Ekran , Notebook Batarya – Notebook Pil ( Compaq , HP , Dell , Sony , Fujitsu-Siemens , IBM , Acer, Toshiba , Asus marka notebooklar için notebook pilleri başta olmak üzere notebook pilleri temin edilmektedir.)

Notebook Adaptör , notebook dvd yazıcı , notebook klavyeleri , notebook ekran gibi notebook yedek parçalarını mümkün olduğunca stoklarımızda bulundurmaktayız.

Piyasanın sürekli eksikliğini hissettiği Notebook ekran sorununu değişik boyut ve çözünürlükte sıfır notebook ekranlarının teminini büyük oranda çözmüş durumdayız.

Notebook yedek parçaları , notebook ekran , notebook pil , laptop adaptör ve notebook klavye talepleriniz için iletişime geçebilirsiniz.
 


Demka Bilişim, Eset Yetkili Satıcısı

Demka Bilişim

Demka Bilişim, Eset Yetkili Satıcısı

Demka Bilişim

 
Sayfada bulunan tüm marka, ürün adları, ticari ünvan ve logolar ilgili firmalara aittir.
Demka Bilişim Bilgisayar Donanım Yazılım ve Güvenlik Sistemleri
© Demka Bilişim 2024. Tüm hakları saklıdır.